Şehit Eren Bülbül Öğretmen ve Öğrencilerden Vefa Evine Unutulmaz Ziyaret

Kepsut Şehit Eren Bülbül Gençlik merkezlerinin öğretmenleri ve öğrencileri, yaşlılarla bir araya gelerek toplumun dayanışma ve sosyal etkinlik projesi geliştirdi. Bu tür etkinlikler, nesiller arası anlayışı güçlendirirken, her iki taraf için de anlamlı ve zengin deneyimler sunuyor.

Kepsut Şehit Eren Bülbül Gençlik merkezlerinin öğretmenleri ve öğrencileri, Kepsut Belediyesi Vefa Evi Proje kapsamındaki Bakıma muhtaç yaşlılarla etkileşime geçerek toplum içinde daha kapsayıcı ve dayanışma içinde bir ortam oluşturdular. Bu tür etkileşimler gençler için yaşlıların deneyimlerinden öğrenme fırsatı sunarken, yaşlı bireyler için de daha canlı bir toplumsal bağ ve sosyal destek kaynağı oluşturdu.

Etkinliklerde, gençlik merkezi öğretmenleri ve öğrencilerinin huzur evi sakinleriyle güçlü bir iletişim kurmalarına ve onların yaşamlarına pozitif etkilerde bulunmalarına yardımcı oluyor Hemde yaşlılar hem de gençler için anlamlı ve öğretici deneyimler sağlayan bu tür etkileşimler, toplumsal dayanışmanın önemli bir parçasını oluşturuyor.

Önceki #Keçidere mahalemizde yapılan içme suyu altyapı çalışmaları tamamlandı.

Yorumunuzu Yazabilirsiniz