Başkandan Mesaj

Sizleri selamların en güzeli ile selamlıyorum. Rahmet, bereket, ve selam sizlerin üzerine olsun.

Bana inanıp, güvenip şehirimizin eminliği görevini, emanet olarak tevdi ettiğiniz 2009 yılından beri üçüncü 5 yılı daha geride bıraktık.

 Bu süre içinde, geçmişin kırıcı, küstürücü siyasi anlayışından hep uzak durarak, ayrıştırıcı bölücü ve güç kaybettirici siyasetin tuzağına düşmedim. Daima bütünleştirici ve yapıcı siyaset anlayaşının önderi olmaya çalıştım.

 ''İktidar ve büyükşehir belediyesi ile aynı dili konuşan, aynı duyguyu paylaşan belediyecilik'' anlayışımızın ve davranışımızın, ilçemize kazandırdığı kalıcı eserleri gören siz Kepsut'lu hemşehrilerimiz ile birlikte hayallerimize daha yakından bakmanın haklı gururunu ve heyecanını yaşamaktayız.

Bu kalıcı eserlerimiz geçmiş için İZİMİZ, gelecek için de SÖZÜMÜZ olacak inşallah.

Bizler sizlere efendilik yapmaya değil, hizmetkar olmaya geldiğimiz için;

Büyük şehir belediyemizle beraber hareket ederek merkez ve kırsal mahallerimizde hiç bir ayrım yapmadan gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımız ''Vefalı Yurt Kepsut'' umuza hizmet götürme sevdamızın bir tezahürüdür.

''Devlet-Millet-Belediye'' işbirliğinin Kepsutta daima devam etmesi için gece gündüz demeden siz kıymetli vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz.

Bizlere yakışır bir şekilde, el birliği ve dahası gönül birliği ile; değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin şehrin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.

 Hep birlikte daha güzel bir Kepsut için çalışma fırsatını şahsıma layık gören siz değerli hemşehrilerime teşekkürü bir borç biliyorum. Halkımızın bize emanet ettiği bu güzel şehirde, daha güzel ve mutlu yarınlarda buluşmak dileği ile en kalbi muhabbetlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

İsmail CANKUL

Kepsut Belediye Başkanı