Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
   Tüm Haberler
Akçaköy mahallemizde Karakobak ve Aydın ailelerinin düğün cemiyetlerine katılarak mutluluklarını paylaştık.
BBB Genel sekreter yardımcısı Cemil Şahin ile Sedde Boyu projesi çalışma alanını incelemede bulunduk
Ekiplerimizin çalışmaları ilçemizin dört biryanında devam ediyor,
İlçemize kazandırdığımız Doğalgaz projemiz tüm hızıyla devam ediyor.
İlçemize bir büyük proje daha kazandırmanın heycanını yaşıyoruz
Susurluk ilçemizde Mehtap İclal & Enes Kural çiftinin nikah törenlerine katılarak nikah şahitliği ile bu mutlu günlerine iştirak ettik
Büşra & Mehmet Kolas çiftinin cemiyetine katılarak bu mutlu günlerinde yanlarında olduk. Kendilerine bir ömür boyu saadet ve mutluluklar diliyorum.
Sabah namazını İlçe Müftümüz Hayati Yelkovan ve gençlerimiz ile birlite kıldıktan sonra hep birlikte kahvaltı yaptık.
İlçemiz Müftülüğü tarafından hazırlanan “Camiler ve Din görevlileri haftası” münasebetiyle Balıkesir Müftümüz Ramazan Topcan’ın konuşmacı olarak katıldığı programa İlçe Kaymakamımız Murat Atıcı ve Ak Parti ilçe Başkanımız Mehmet Yılmaz ile birlikte katıldık.
İlçemiz Yenice Mahallemizde asfaltlanan ve asfaltlama yapılacak olan yerlerin çalışmalarını inceledik ve hemşehrilerimiz ile yapılan çalışmaları değerlendirdik.
Bugün sabah saat 6.00 da Batman'ın Hasankeyf ilçesi ile Gercüş ilçesi arasında yol yapım çalışmasının güvenliğini sağlayan askeri araca yapılan kalleş saldırıda Şehit olan Askerlerimize Allah'tan Rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.
lçemizi ziyarete gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Çolak, İl Spor Müdürü Lokman Arıcıoğlu ve Kepsut Kaykamamı Murat Atıcı ile birlikte , İlçemize yapılacak olan Gençlik Merkezi alanındaki hazırlıklarımızı inceledik
Kayaeli Mahallemizden vefat eden Adil Çetin’in cenazesine katılarak yakınlarına başsağlığı diledik
KEPSUT BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL CANKUL ŞANTİYECİLİĞİNİ KONUŞTURDU.
İlçemiz Araplar Mahallemizde Ayşe Sümeyra& Mustafa Karakaya çiftinin düğün merasimine katılarak bu mutlu günlerinde yanlarında olduk.
çemizin Büyükkatrancı Mahallemizde Rabia&Coşkun Yiğen çiftinin cemiyetlerine katılarak bu mutlu günlerinde yanlarında olduk.
Serçeören Mahallemizde daha önce açtığımız aşçılık kursunda belge alan kursiyerlerimize hediyelerinden dolayı teşekkür ederim
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Cemil Şahin'i makamında ziyaret ederek ilçemize yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında değerlendirmelerde bulunduk.
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Türk Kızılay’ı tarafından kapalı pazar yerinde kurulan mobil kan bankasında kan bağışında bulundu.
KEPSUT BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL CANKUL YAPILAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ.