BALIKESİR TARIM FUARI 2020

Fuarın Adı: Balıkesir Tarım Fuarı 2020
Web Sitesi: www.atlasfuarcilik.com.tr
E-Posta: atlasfuar@gmail.com
Tarihler: 12 - 15 Mart  2020
Resmi Açılış: 12 Mart  Saat: 13:30
Ziyaret Saatleri: 10:00 - 19:00
Organizatör: Atlas Uluslararası Fuarcılık LTD. ŞTİ.
 
 
Balıkesir'de düzenlenecek olan Balıkesir Tarım ve Hayvancılık Fuarına 250 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla 70 ilden gelen yaklaşık 150 bin ziyaretçiyi Balıkesir'de buluşturmayı başarmıştır.

    Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin, hayvancılık sektörünün, sektördeki gelişmeleri, makina ve teçhizatlarını yakından takip etmelerini sağlamaktır.

    Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi, önemli ölçüde etkileyen, modern alet ve makina ile diğer tarımsal girdilerin, sergileneceği ve alım-satım, bilgi alışverişinin, imkanının elde edileceği tarım fuarında, yeni teknoloji ürünü traktörler, biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim makinaları, modern sulama aletleri, makina ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet ekipmanları görme değerlendirme alım ve satım imkanları oluşacaktır.

    Siz de ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı arttırmak istiyorsanız, Balıkesir'de organize edilen Balıkesir Tarım Fuarı' nda yerinizi alınız...
  
 T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 


BALIKESİR İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİ
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 

KEPSUT BELEDİYESİTÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİBALIKESİR SANAYİ ODASI  BALIKESİR TİCARETİ ODASIBALIKESİR İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİBALIKESİR BÖLGESİ HAYVANCILIK KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
BALIKESİR ESNAF VE  SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ
 
 
Balıkesir Kepsut Fuar Merkezi - Kepsut/Balıkesir
Kategorideki Diğer Başlıklar

Beyköy mahallemizde "Genç Çiftçiler" programı yapıldı
Büyükşehir Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ile birlikte haşere ile mücadele kapsamında ilaçlama çalışmalarımız devam ediyor.
Kepsut'ta pandemi döneminde maske diken bayan kursiyerlere Kaymakam Bilal Ölmez ve Başkan İsmail Cankul başarı belgesi verdi.
İlçemize kazandırdığımız önemli bir proje daha başladı.
Projeler hızla hayata geçiriliyor
Şehidimiz var
Ekiplerimiz haşere ile mücadeleye aralıksız devam ediyor, ilaçlama ekibimiz sivrisinek ilaçlamalarını gece boyunca sürdürüyor.
B.B.B. sayın Yücel Yılmaz ilçemizi ziyaret etti
Kepsut Belediyesi can dostlarını unutmadı
Kepsut'ta virüs için maske üretimi

Kepsut Belediye Başkanlığı Resmi Web Sayfası 2016 @ Web Design by İLTAWEB