Kepsut da devam eden 9. Balıkesir Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında Kepsut Belediyesi tarafından düzenlenen​ Atlı Okçuluk ve savaş sanatları gösterisi düzenlendi

Kepsut Belediyesi önünde toplanan gösteri ekibi ile birlikte Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul halkı selamlayarak Fuar alanına hareket etti. Kapalı Pazar yerinde devam etmekte olan 9. Balıkesir Tarım Fuarı arkasında Halk oyunları gösterisi ile devam etti. Karesi Atlı Okçuluk ve savaş sanatları kulübünün gösterisinden önce Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul at üzerinde gösteri yaparak etkinliğe katılanları coşturdu. Büyük beğeni alan Cankul halkı selamladıktan sonra Karesi Atlı Okçuluk ve savaş sanatları kulübünün gösterisi başladı. Fuara gelen misafirler ve Kepsutluların büyük ilgi gösterdiği etkinlik at üzerinde ok atma, kabak atışı ve at üzerinde akrobasi gösterileri ile sona erdi.

Kategorideki Diğer Başlıklar

İlçemiz Yenice mahalle sakinlerinden Ahmet Okumuş dün gece geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.
Kepsut Belediye Meclisi Mart ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi
Kepsut Belediye Başkanı Ismail Cankul'un katıldığı Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen Marmara Bölge Toplantısı bugünde devam ediyor.
Kepsut Belediye Başkanı Ismail Cankul Yerel Yönetimler Marmara Birliğinin Kocaeli'nde düzenlenen "Ak Belediyeler 2019 yolunda formuna katıldı.
Merhume Hatice Yanıkduman öğlen namazına müteakıben kılınan cenaze namazı ile Yenice Mahalle mezarlığına defnedildi.
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul Afrin’de şehit olan askerlerimiz için bir başsağlığı mesajı yayımladı.
Sedde Boyu Yaşam alanı projesi hayata geçiyor.
Kepsut Belediye Başkanı Ismail Cankul eski Belediye Başkanımız merhum Burhan Alkan'ın vefaat yıl dönümü nedeni ile bir mesaj yayımladı.
Balıkesir Genç Kızılay Dernek Başkanı Burhan Alkan Kepsut Belediye Başkanı Ismail Cankul'u makamında ziyarette bulundu.
Balıkesir İş Bankası Müdürleri Ali Uzçimen, Yalçın İnay ve Doğrudan Satış Tarım uzmanları Tunca Yetkin ile Cafer Özgünlü Kepsut Belediye Başkanı Ismail Cankul'u makamında ziyarette bulundu.

Kepsut Belediye Başkanlığı Resmi Web Sayfası 2016 @ Web Design by İLTAWEB