Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul Ali Osman Sali parkında ilçede görev yapan imamlar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul Ali Osman Sali parkında ilçede görev yapan imamlar ile kahvaltıda bir araya geldi. Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul yaptığı konuşmada ‘’ İlçemizde başlattığımız değişik kesimlerle bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. İlçemizin geleceği, neslimizin geleceği için istişareler yapıyoruz. Bugün de ilçemizde görev yapan siz değerli imam arkadaşlarımızla bir araya gelelim dedik. İnsanlara güven telkin eden yol gösterecek aydın kişilersiniz. Sadece 5 vakit ezan okuyup Namaz kıldırmakla görevli değilsiniz. İnsanlarımız sizlere güvendikleri gibi kimseye güvenmezler. Doğruluğu dürüstlüğü sizden öğrenirler, bu sebeple sizin üzerinizde büyük sorumluluk var. Doğumdan ölüme kadar her zaman insanlarımızın yanındasınız. Kaymakamlığın, Belediyenin ve diğer kurumların sorumluluğundan daha fazla sorumluluğunuz var. Sizler görev yaptığınız yerlerin en aydınlatıcı kişilerisiniz. Dedi

Kategorideki Diğer Başlıklar

Akçaköy mahallemizde Karakobak ve Aydın ailelerinin düğün cemiyetlerine katılarak mutluluklarını paylaştık.
BBB Genel sekreter yardımcısı Cemil Şahin ile Sedde Boyu projesi çalışma alanını incelemede bulunduk
Ekiplerimizin çalışmaları ilçemizin dört biryanında devam ediyor,
İlçemize kazandırdığımız Doğalgaz projemiz tüm hızıyla devam ediyor.
İlçemize bir büyük proje daha kazandırmanın heycanını yaşıyoruz
Susurluk ilçemizde Mehtap İclal & Enes Kural çiftinin nikah törenlerine katılarak nikah şahitliği ile bu mutlu günlerine iştirak ettik
Büşra & Mehmet Kolas çiftinin cemiyetine katılarak bu mutlu günlerinde yanlarında olduk. Kendilerine bir ömür boyu saadet ve mutluluklar diliyorum.
Sabah namazını İlçe Müftümüz Hayati Yelkovan ve gençlerimiz ile birlite kıldıktan sonra hep birlikte kahvaltı yaptık.
İlçemiz Müftülüğü tarafından hazırlanan “Camiler ve Din görevlileri haftası” münasebetiyle Balıkesir Müftümüz Ramazan Topcan’ın konuşmacı olarak katıldığı programa İlçe Kaymakamımız Murat Atıcı ve Ak Parti ilçe Başkanımız Mehmet Yılmaz ile birlikte katıldık.
İlçemiz Yenice Mahallemizde asfaltlanan ve asfaltlama yapılacak olan yerlerin çalışmalarını inceledik ve hemşehrilerimiz ile yapılan çalışmaları değerlendirdik.

Kepsut Belediye Başkanlığı Resmi Web Sayfası 2016 @ Web Design by İLTAWEB